Dobrý skutokE23

0 zhliadnutí
Pridané: 26.10.2009

DOBRÝ SKUTOK

Tunde variť zase guláš pravdovravník pre Anabela, pre klientuš. Lenže Tunde byť nespokojník a chce, aby Anabela platiť…

DOBRÝ SKUTOK

Tunde variť zase guláš pravdovravník pre Anabela, pre klientuš. Lenže Tunde byť nespokojník a chce, aby Anabela platiť nie iba za surovina, ale aj varič. 20 evri za hodina roboty.

Emese hľadať Lajos, on ísť na východný kultúra festival. Má urobiť na mačky stroj, lebo zase označkovník celá záhrada. Lacko prísť pozitívuš nálada mať. Nadšený z výhodná kultúra. On mať pokoj v duši, ale Tunde hnevať na Anabela, že ona ju využívať. Lajos urobiť zmierníkový proces s nimi. Nemhce ani mačkolap urobiť, že to byť príroda a keď chce Emese poriadok, má pozbierať.

Melón mať tutovka tip, Gusto ale brániť. Mať informácio o ropa, treba kúpiť polia. Anabela informácio, že Lajos zblázniť. Vyholený byť a mať ružovník plahta. Anabela chce využiť, Gusto byť protivník. Lajos nemhce požičať peniaz na ropa Melón,  lebo ropa zlo a robiť vojny.

Lajos povedať somséd, že byť ožiarený dobrom. Chce stretnúť Usáma bin Ládin, prehovorník do duša, Lajos chce svetový mier.  Somséd poradí, aby najskôr udobriť Tunde a Rózsika. Gusto chce zahrániť Lajos. On varovať Tunde pre Anabela. Tak Tunde ísť poradiť so somséd.

Melón pýtať peniaze od Anabela. Neveriť ale ona jeho shopnosti. Lajos chce, aby Gusto vrátiť plazma, lebo on keď sľúbiť nová plomba, tak nevedieť, že ukradovník. A teraz on prejsť duhovný očistník, tak musí robiť dobro. A aj Emese zobrať dom, lebo Anabela a Gusto byť v semeno hriehovník.

Tunde sťažovať u somséd, že všetci dobre, ale Lajos zle byť. Nevedieť, či elektromšokovník, alebo 220, alebo dať do bláznovsta? Lajos zorganizovať stretnutie Tunde a Rózsika, aby oni udobriť. Ale Rózsika prísť skôr, Tunde videť s Lajos a preto obviniť, že výhodný kultúra, aby mohol mnohoženiť.  Chce prinútiť vrátiť do normál život.

Anabela nájsť Rózsika s Gusto. Myslí, že chce ho prebrať.  Tunde ide zavrieť Lajos do garáž na 3 týždne, nehce mu dať mobilník, iba rádio. Anabela prísť vrátiť Rosemary.  Nemhce mať doma pohyboví individuo. Tunde a Rosemary hádať, Lajos minúť celú pozitívuš energió. A Gusto ju chce odviesť do Rimavský Sobota, ale to zase Anabela zakázať. Lajos už nemhce meniť svet.

Epizódy