Hodina pravdyE22

0 zhliadnutí
Pridané: 19.10.2009

HODINA PRAVDY

Z Melón byť burzový géniuš, Gusto tak chce požičať euro na pivo. Ale Melón investovať na burza, tak nemať hotovosť,…

HODINA PRAVDY

Z Melón byť burzový géniuš, Gusto tak chce požičať euro na pivo. Ale Melón investovať na burza, tak nemať hotovosť, Gusto mať voľno, chce do krčma, ani Anabela nembyť dom, lebo ísť do bankuš vložiť peniaze za klientuš, tak po príchode nemať ani ona hotovosť.  Gusto mať obavy, že keby Anabela zomrieť, neodstať nič, lebo oni byť rozvedník a nebyť zase zosobášnik.

Tunde variť guláš pre Anabela s haluzník účinok. Anabela dať klient, ona mať tranzistov, všetko vykecať a ona byť potom múdra.  Lajos doma kutyluje, Emeše mať információ o Melón, Lajos myslí, že on obhodník na Miletička. Pritom robiť lapač na mačky, so senzorom, čo strelí šípu a zaspí mačku.  Gusto chce požičať na pivo, ale Lajos nemať. Tunde bude mať neskôr lebo dostať evro za surovník na guláš pre Anabela. Ona platiť len za surovník, nem robotník.

Gusto ísť do garáž Lajos, tajný zásoba pivo ale nembyť, všetko minulé. Gusto chce poradovník od Lajos, aby ísť za somséd, či urobiť sobáš bez Anabela prítomnosť.  Lebo obávať jej smrť a Melón dedič. Stále nemať peniaze na pivo, Lajos mať riešenie. Krízový stav. Tak rozbiť  prasiatko. Ale to byť starý zásobník, lebo v nej ešte slovenský koruna, nem evri.

Lajos návštevu u somséd. Pohváli, či aké chytá mačky. Ale somséd sklamaný  a Lajos mať podľa neho hriech. Jedine, že by mačky jesť pre obživam, tak by asi Pánbožko nemhnevať.  Preto lajos navrhnúť, aby radšej upratať. A svadba bez nevešta nembyťmóže.

Lajos presvedčivý, že mačka do ich záhrada už nemá chodiť. Tunde mať obava. Lajos jesť guláš od Tunde a byť úprimník. Povedať, že konečne niečo, čo dá jesť. Že vždy musel vyliať do záhoda. A že je hlúpa, a ani v posteľ Tunde nembyť dobrá. Anabela prísť na návšteva, zistiť, že guláš dobrý, všetko Lajos Tunda povedať. Ale na Anabela prísť modla, lebo trafiť prístroj na mačka do noha so šípka.

Tunde ísť za somséd, hce rovodník bez ženích. Lebo byť sklamaná z Lajos slová. Nevadiť, že spať s Anabela, ale že stále klamať o jedlo, vylievať a oni mať každý mesiac uphatý záhod. Somséd oradiť, žemá ísť za Gusto, aby prísť pre Anabela. Somséd prekvapkaný, prečo mať šialencov za somsédov.

Tunde prísť za Gusto, lebo chce, aby on prísť pre Anabela. Melón ďalej kupovať ortuť na burza. Gusto nemhápe, ako Lajos spať s Anabela. Pritom mu iba povedať, že ísť pre guláš. Gusto povedať Tunde, že to byť pravdovravný gulomet. A ortuť pritom začala pokles.

Tunde a Gusto idú vysvetliť, pre Lajos spať na jedna posteľ s Anabela, Gusto poradiť Tunda, aby aj ona zjedla guláš a povdať Lajos, čo myslieť zase ona. A ešte Lajos hce aj urobiť sobáš pre Gusto a Anabela. Tunde povedať, že veľmi ľúbiť Lajos.

Epizódy