AlinkoE21

0 zhliadnutí
Pridané: 12.10.2009

ALINKO

Na návšteva Lajos prísť Alinko Krasňanský v čase, keď opravovať v garáž a niečo padnúť.  Mať totiž pokazený vystrelovačka…

ALINKO

Na návšteva Lajos prísť Alinko Krasňanský v čase, keď opravovať v garáž a niečo padnúť.  Mať totiž pokazený vystrelovačka bejzbolových loptička a chce opravovník. Prco totiž trénovať na tom postrah.  Ale neopraviť strílať, tak potom Alinko strílať.  On nehce kúpiť nový mašina, ani keď mať euro, lebo Prco mať citový väzobník.

Anabela hnevať, pred domom totiž od Gusto kamión plný prasatá. A ešte aj smrad a hlukovina.  A keď si vytrpník, tak by chcieť jedno prasiatko odložiť. Tak Gusto dumať, ako urobiť. Lebo musí byť váha predtým aj potom na chovný stanicó rovnaký. Niekto teda ľahší musí sedieť pred východ a potom na vhod zase ťažký. Tak by mohla Tunde, alebo Emeše.

Tunde zohnať lístky na opera Don Giovanni. Ale Lajos zabudnúť. A pritom mať aj robota od Alinko. Gusto prísť zase za Tunda, dohodnúť, ako urobiť so sviňa.  Anabela veštovník a Lajos z vacak trafiť klientuš, on byť asi mŕtvy, tak by mohli urobiť kšeftovník so sviňa. 

Lajos ísť poradovník k somséd. Tunde sľúbiť, že ísť do opera, ale nemať čas. A ešte k tomu aj povedať, že Anabela klientuš trafiť. Somséd ale nehce mať spoločník, tak Lajos musí domov.

Anabela žiadať Lajos, aby odpratal klientuš z jej dom. Ale on stále nemať opravený vystrelovačka pre Alinko. Gusto v garáž zalepiť ústa Anabela klient, rýhlo opraviť mašina a čakať v oblek na Alinko. Chce prosiť, že nemóže opravovník, zatiaľ strílať ako hce, ale on ísť, lebo don Giovanni. Alinko byť prekvapkaný, lebo o mafia vedieť vždy prvouka. A klient prebrať.

Tunde ísť na kamión, prevrátiť, vykotiť, tri prasatá ujsť, teda viac ako Gusto plánovať. A on povedať, že Tunde ukradnúť kamión, tak za ňou prísť policajti. Byť nemšťastná, lebo grilovať tri prasatá ale klient v garáž našťastie prebrať. Lajos tvrdiť, že koho ona prejsť byť mŕtvy, nakoniec iba zlomená noha, Lajos byť svedok, že Tunde nezabiť. Lebo Lajos ho trafiť do hlavy bejzbol lopta, on vidieť. Nakoniec vyriešiť Alinko.

Epizódy