Pošta pre tebaE20

0 zhliadnutí
Pridané: 05.10.2009

POŠTA PRE TEBA

Lajos nehnevaný, lebo peš Atila zase urobiť kôpka na nový zámok dlaždica. Ale aj Tunde smutná. Lebo na fotkách tesne…

POŠTA PRE TEBA

Lajos nehnevaný, lebo peš Atila zase urobiť kôpka na nový zámok dlaždica. Ale aj Tunde smutná. Lebo na fotkách tesne po svadobníku šťastný a čím ďalej, tak smutnejší. A ešte jej Lacikám ani dávno nepovedať, že ju ľúbiť, ani Roba Kazíka zaspievať pre ňu. Tak Lajos chce od Emese číslo, aby urobiť prekvapanie.

Gusto byť hnevať, lebo nemať pivo. Anabeluš zase nemdariť veštiť, Cedítko povedať, že stretnúť ženu svojich snov a on byť gej. Lenže to uiž nebyť manžel kamaátka a tak ona nevedieť nič o klientuš, čo je pre vešteník veľmi ťažké. Tak chce urobiť odpočúvacie zariadenie v čakárni, teda na hodbe, kde budú klientuš čakať, rozprávať a ona bude počúvať.

Melón ma problém s Emeše, tak by hcel poradovník od Gusto, ak hlap s hlapom. Gusto mať nádej, že Lajos poradiť.  Lenže Lajos mať tiež problém. Nedať zohnať Kazík pre Tunde.  Gusto sľúbiť, že pomóže, aj s iskerník medzi Melón a Emeše. Zavolať striptérka.

Gusto prísť domov, mať odpočúvací zariaďovník pre Anabela. Ale ona byť stále nespokojná, lebo neveriť že niečo od Lajos fungovať. Lajos ísť na návšteva k somséd. Chce testovať odpočuvník, teda bejbyfón. Ale somséd dať aj rada, aby urobil prekvapkanie, teda zavolať pre Tunde človek, čo dávno nevidieť. Akože Pošta pre teba.

Lajos dnes ukázať Tunde, ako veľmi milovať. Podľa fotka zistiť, koho chce vidieť. Pritom ale sťažovať aj Gusto, ktorý prísť na návšteva. Tak dohodnú, že urobiť radosť Tunde. Zavolať bývalý spolužiačovník. Tunde myslieť, že bude Kazík, ale jej už páčiť Rytmus. A Áron mať veľký úloha. Bude točiť prekvapkaník. Ale bude problémuš. Namiesto Róžika prísť Mamba, striptérkuš. Ďalší problém, nehce hrať ani s Melónik.

Anabela mať problém. Lajos popliesť vysielačka a tak klientovník dozvedieť, ako Anabela chce ťahať peniaze od nich. Naviac, príjemník atmosféruš pokaziť príchod Mamba.

Lajos hystať prekvapkaník pre Tunde. Ale nakoniec problém. Lebo Róžika nebyť Róžika, ona byť iná Róžika, nenávidieť Tunde, lebo jej prebrať frajer. A aj Anabela byť nahnevaný na Gusto, lebo v jej dome tiež žena pohybovej povesti.

Epizódy