ModelkaE19

0 zhliadnutí
Pridané: 25.09.2009

MODELKA

Tunde vybrať do fináluš modelkuš súťažník no nová vodka. Lebo prísť na jej priezvisko. Ísť teda niečo erotikuš obliecť a bude…

MODELKA

Tunde vybrať do fináluš modelkuš súťažník no nová vodka. Lebo prísť na jej priezvisko. Ísť teda niečo erotikuš obliecť a bude skúšať pózy. Anabela veštiť klient, hovoriť životopis Loui Armstrong, že bičiglista, ale pomýliť s Lance. Nabudúce že by mal byť John Lennon.

Lajos opravovať domáce pekarnička pre Gusto z potopenej loď. Anabela smiať, že Tunde bude tvár vodky. Lajos myslieť, že Tunde môže pomoc plastikuš, ale na to nebyť čas. Tak možno by ju mohol niekto upraviť inak.  Gusto prehovárať Lajos, aby prehovoriť Tunde neísť, lebo mať ošiaľ modelka nič moc.

Anabela učiť životopisník  John Lennon, aby nehovoriť hovadina klient. A od Gusta chce, že nevie nový infomácio od Lajos o Tunde. Mať strah, že jkeď vyhrať, vrátiť peniaze za prenájom veštiarne a Anabela nebude mať kde veštiť.  Tak chce Tunde zabrániť ísť na súťaž.

Lajos ide radiť k somsédovi. Nevie, či má tešiť z Tunde úspech, alebo nem. Pritom chytiť na udica Kečkeméty kočka. Bude asi problém, že ako rybársky háčik nájsť jej v huba.

Emese tiež vyradostníkovaná, že ísť na súťaž vodka. Podmienka byť, že dievčatá do 25 rokov. A je jasné, že stať hyba. Emese nebyť v agentúra Goliášová, ale dievčenský priezvisko. Lajos sľúbiť, že Tunde vysvetliť.  Ona už kúpiť aj nový šaty. Ale Lajos jej hovoriť, že to byť modelka je hrieh.

Lajos mať problém, hovoriť Gustovi. Pozvánka nem pre Tunde, ale Emese. A ešte aj urobiť z pekárnička hriankovač s mlynček. Tak povedať Gusto, aby povedať zákazník, že byť iný tovar. A vymyslieť nová firma, ktorá urobila niečo lepšie ako obyčajne.

Lajos stále nemať odvaha povedať Tunde, že nemsúťažiť. A Anbela chystať Tunde líčiť na večer. Ale tak, že ju nempustiť do kultúny dom, chce urobiť zle. Zákazník prísť pre pekárničky, návod nemhce počuť. Každý pekárnička stáť od Gusto 100 euro a nakoniec on dozvedovník, že pekárnička pre finalistka súťaže tvár vodka od sponzora a teda aj predseda pororty. Anabela ponúknuť lepšia cena. Ale chce, aby Tunde nevyhrať.


Tunde ísť pre rada k somséd. Myslieť, že šaty budú páčiť, ale somséd ako farár prekvapkaný a Tunde zmetený, že nempáčiť. Ale to ešte nebyť namaľovaná, tak Anebla maľovať.  Gusto nakoniec povedať Tunde, že pozvánika nebyť pre ňu, ale Emese. On ale myslieť, že hcú odhovoriť od súťažník, že byť stará. Gusto chce podpora od Lajos, ale on postaviť na Tunde strana. Tak Anabela byť dobrá, lebo chce ju maľovať a Gusto zlý, lebo nebyť dobrý kamarát.

Tunde vyhrať, leno Anabeluš klient vyhlásiť ju za víťaz. Lenže od od pokzený pekárnička dostal elektrický zásah, vpadnúť pameťovník a potom myslieť, že Anabela povedať, aby Tunde vyhrzť, lebo pametať iba jej meno.

Epizódy