Výročie svadbyE17

0 zhliadnutí
Pridané: 11.09.2009

Výročník svadby

Tunde potrebuje od Emeša pomocník pri výroba tortuš, lebo mať s Lajos výročník svadby. A Melón musieť do obhodu kúpiť…

Výročník svadby

Tunde potrebuje od Emeša pomocník pri výroba tortuš, lebo mať s Lajos výročník svadby. A Melón musieť do obhodu kúpiť čípoš kečup, lebo lajos torta čokoláda len s kečup čípoš jesť. Len Lajos nejako zabudnúť, že výročník, bude musieť napraviť.  Tak sľúbi, že kúpiť ako darčekuš krásnu strašne drahú vázu so starého žitníctva. Ale Lajos prísť skoršie prekvapkanie. Izabela, čo akože s ním oslavovať jeho narodeniny a priviesť aj dcérka Julka.

Anabela veštiť skoro ráno zákazník, že lietadlo nempadnúť a Gusto teda nemóže spať.  Anabela mať riešenie, aby ísť on za Lajos opäť nech dovolí prenajmúť veštiateň v Lajos dome.  Lajos a Julka ísť na návšteva k somsédovi, on myslieť, že Lajos neter, ale to vraj Lajos dcéra. On prísť pre radovník. 500 eur platiť jej matka musí výživník a musí aj týždeńs tarať, lebo jej matka ísť na dovolenkuš s novým frajer.

Anabela znova klientuš skoro ráno, Gusto stále nem-móže spať. A Lajos potrebuje rada s Gustom.  O dcéra ide, ale nem Emeše. A Gusto problém, že chce veštiareň u Lajos. Tunde oklamať, že bol zariadiť darčekuš. A povedať jej, že aj dievčatko byť u nich týždeň. Len problémuš, že ona hovoriť ocko. Tak vymyslieť kuleha na Tunde. Ale Julka strašiť, že vytrhá ruky, nohy aj hlava bábike Anastázia.

Gusto povedať Anabela, že Lajos asi problém s druhá dcéra. Tak ho chce vydierať.  Julka kresliť u Tunda v kuhyňa, nakresliť Lajos, ale on tvrdí, že jeho trojvaječné dvojča, a že Julka byť jeho dcéra.  Tortuš už takmer hotový čokoládovo – kečupový a Julka mať rád ako Lajos, aj gestikulácio rovnaký a navyše mať aj znamienko na čelo ako Lajos.

Anabela a Gusto prísť gratulació k Lajos a Tunda výročník svadba. Julka už hovoriť, že Lajos neter, lebo inak skaličiť bábika Lajos. Anabela ale vydierať Lajos, mať veštiareň a nemhce platiť. Nakoniec dohodnú, že potrebovať 1000 euro, lebo 500 výživník na Julka a 500 darček pre Tunde. Ya to Anabela prísť ráno s prvým klient do Lajos dom a Gusto móže spať.

Lajos tvrdiť, že musí íšť pre darčekuš, do toho prísť Izabela, Julkuš mama. Tak on tvrdiť, že prišla z obhodu s darčekom. Len oba zbadať aj Gusto. Ževraj znamienko dal odstrániť,  ale torta čokoládovo – kečupová mať rád. Julka ymätený, tak vrhnúť na Gusto, že on byť jej otec.  Tunde žiadať vysvetlenie od Lajos a  aj Anabela žiadať vysvetlenie od Gusto.

Epizódy