TabletkyE16

0 zhliadnutí
Pridané: 04.09.2009

TABLETKY

Tunde mať huť na keks, tak v erotikuš prádlo po dom bechať, aj Emeše pošle preč učiť. Ale Lajos nemhuť.  Prejsť ho…

TABLETKY

Tunde mať huť na keks, tak v erotikuš prádlo po dom bechať, aj Emeše pošle preč učiť. Ale Lajos nemhuť.  Prejsť ho nákladník, keď kukal na ryšavý krásotina. Teraz mať stlačený pľúcnik. Chce, aby Tunde ľutovať ho, ale ona nie. Práve naopak, chce, aby hľadal práca na jeho inžiniersky úrovník. Nemhce dať povedať, že kríza. Tvrdiť, že za deň nájde dobre záplata práca. Ako Anabela – bude vešticovať.

Emeše nájsť Anabela v ich obývačka. Hnevá, že prečo tam učiť. Ale nedá sa. Že ich svadobníkový dar je dom. A vo svojej izbe nemdá učiť, lebo zvieratníkový dvor počuť a aj hádka rodičov. Ale spakuje, Anabela šepká Gusto tajomník. Vie, že chce vešticovať. Tak ona bude aj voda hľadať. Gusto vybaviť nejaký tabletka pre Emeše, aby mohla lepšie učiť, ale Lajos počuť a myslí, že drogovať bude. Nakoniec aj chce na potenció.

Lajos navštívič somséd, má zatlačníkové rebrá, lebo ho prejsť kamión. Ale hlavne ho zaujímať názor cirkvuš na drogy. Lebo jeho žena mať asi ruja a on nevládnik.  Somséd teda poradí, aby myslel na iný žena, ale u Lajos už ani Zuzana Fialová nemzaberať.  Ale varuje, aby od Šárka ruky dal preč.

Gusto pošle somséda pre zásielka. A Anabela ide učiť Tunde veštiť, ale len kúsok nou háu ide darovať. Gusto chce večer erotikuš koridovník.

Tunde stále teší na seksuš večer, tak Anabela povedať, že s Lajos budú deratizovať, len ona hcela s Gusto upratovať. Akože. Začína prvá lekció veštenice. Ako zaspať. Anabela balamúti Tunde, že dobre to robí.

Lajos stretáva s díler, ide pre prášky. Ale mať strah, že skutočný akože drogy díler. Už plánovať, ako urobiť rošošo večer s Tunde.  Ale predtým ide pozrieť somsédovi. Vidí Šárka v bikinuš, on už hotový. Lenže pomiešať tabletky. Padnúť na Šárka, keď prísť práve somséd, tak ona nahnevať, že predsa s ňou nič neh nemať.  Lajos uteká za Gusto, ale on nebyť doma.  Nakoniec Gusto povedať, že u neho díler, ale zvládnuť. Gusto ale zmätený, nakoniec vysvetliť, že ném droguš, ale díler vitamínuš doplnok. Ale Lajos prípravok pomiešať.

Tunde nájsť robota Lajos, má byť informátorník. Ale on nemsústredí, lebo čaká na vitamínový doplnok, ako účinkovať. Akosi zle počuť.  Aj Anabela čakať, sama s Gusto byť doma. Melón a Emeše v kine. Gusto ale nič nempočuť, všade byť u neho tiho. Ale Anabela zistiť, že Lajos tabletky pre Gusto pomiešať. Oni dať na koncentráció. Čo ale bude s Emeše, ktorá zjesť tabletky na potenció a čo byť s kariéro Lajos, keď nempočuť a má byť informátorník?

Epizódy