LiečiteľE15

0 zhliadnutí
Pridané: 15.06.2009

Liečiteľ

Lajos nemuveriteľníkový stav, lebo objavil liečiteľníkuš v seba. Chce dokázať na Melón a Emeše, oni mať asi prasacia hrípkuš…

Liečiteľ

Lajos nemuveriteľníkový stav, lebo objavil liečiteľníkuš v seba. Chce dokázať na Melón a Emeše, oni mať asi prasacia hrípkuš. Anabela čaká klient, Lajos lieči Tunde popálenik tretostupňový. Lenže horoba na neho preskočiť. Chce zrušiť Anabela veštecká izba, že on urobí Sagitárius liečiteľská miestnosť.  Rozhodne, že segedín už nemmóže jesť, ale čaj a lúčne kobylkuš. Anabela je rozhodník, že s Gustom musia urobiť  niečo, že Lajos neni liečovník. Gustáv ide hrať, že seknúť v krížoch a od Lajos odcházať, že ešte viac horý. Ale naozaj v kúpeľni šmykuš.

Lajos hváli u somséda, že je liečovník. Somsédova dcéra padnúť na korčuľa, bolí koleno. Lajos  vylieči, ale kríva. Šárka chce aj pichovník pri srdco odstrániť.

Anabela prísť k Lajos so sekníkovým Gustáv.  Tunde obáva, že keď skočí horoba, Lajos bude ako Kvasimódo, ale Gusto nemóže čakať, lebo potrebuje na kamión šoférovať.  A Lajos úspešníkový liečovník, ale Anabela chce zaprieť a pýta 200 euro naspäť. Gusto prizná, že ozdravel.  Anabela ale dá po krížoch, aby trpel. Lajos myslí, že liečba nemúspešná, lebo Boh nempáči, keď brať euro.

Anabela nervuš, klienti odhlasovať a ešte aj Gusto málo kšeftovník s televízormi, nosiť jablká z Maďarska a trenky z Vietnam.  Tunde vidieť, ako Gusto v poradovník a teda rozchodne, že 200 euro nemhá. Anabela tvrdiť, že do poriadku po strečing cvik.  Aj Pechfógel radšej liečiť, ako veštiť. Anabela ale potmehúdiš, lebo mať on hemeroiduš. Lajos hce teda jedna horoba – jeden mesiac.

Do cesty prísť Aron, hromý na nohy, Lajos mať obava, ale noha fungovník. Somsédovi ale zdôverníkuje, že obava, keď príde Andrea Bocelli liečiť. Somséd ale odhalovník. Lajos dostať sérum na začiatok proti had štípanec. A to teraz fungovník, ale bude len asi jeden deň a ten sérovník preskakovať na iných horých a tak oni liečiť.

Anabela vymyslieť stratégió, lenže otáznik ako Lajos liečiť, keď už nemať sérovník v tele.

Epizódy