SuvenírE14

0 zhliadnutí
Pridané: 08.06.2009

Suvenír

Tunde a Lacko návratník z dovolenkuš v Egypt, Lacko doniesť sošku, doma nič nezmizik, lebo namontovník poplašník.  Tunde mať…

Suvenír

Tunde a Lacko návratník z dovolenkuš v Egypt, Lacko doniesť sošku, doma nič nezmizik, lebo namontovník poplašník.  Tunde mať obava, lebo Emese s Melónom v Mexiko, kde prasačia chrípkovník.  Lajos nemhce dať prať, že on všetky veci čisté.

Doma z dovolenkuš už aj Anabela a Gusto, boli v Turecko. Len Gusto málo kúpať, Anabela nespokojná.  Aj preto, že dozvedníkuš, že Tunde a Lajos až v Egypte. Tak bude klamať, že boli na Sejšeloch s medzipristátím v Istanbulovníkuš.

Lajos prísť na návšteva k somséd. Šetci vedia, že Lajos už doma, lebo alarmovník fungeluje.  Somséd pozerať TV, futbal zápas. Somséd spomína na Rím, Lajos zvedavý, či videl aj kolosérum. Aj Svatý Otec vidno, Dominik 16- ty, ako pán prezident hovorník a on nemýli.  Somséd odhalí Lajos soška, Tutanchamón, čo prináša skaza.

Z dovolenky návratník Emese s Melónom, Tunde nehce bozkávať. Myslím, že Melón mať prasačinu.  Rýchlo hce robiť karanténu.  Gustáv tiež doma s Anabela dajú rúškovníkuš, lebo tiež hrípka.  Príde klientuš Pechfógel, že hce vyvolať ducha faraóna Tutanchamónuš.

Tunde varuje Lajos, že klatba neni, že sviňa zle primontovníkoval. Aj pokazený tranzistor z roka 1988 vydržal nad pomerovník, aj ostatné iba zlá náhoda. Ale pre mladých radšej volať doktor. Nakoniec chce dať soška urgent preč.

Lajos vymyslí originálny darčekuš pre Anabela s Gustom, podaruje im čarovníkuš soška. Anabela ide do tranzistorovníka, chce vyvolať duha Tutanchamóna.  Gusto nehal oklamať. Mince na trhu nemmjaú hodnotvník. Ale medeník minca obrovská hodnota, od vikingská loď.  A Tutanchamón pýta soška od Anabela.  Gusto zase prísť pýtať minca od Lajos.

Epizódy