RozvodE11

0 zhliadnutí
Pridané: 18.05.2009

ROZVOD


Anabela chce pomstiť Tünde, tak jej vytrhá šecky zemiaky zo záhrady. Gustávovi sa nempáči, ale keďže je pod papučou,…

ROZVOD


Anabela chce pomstiť Tünde, tak jej vytrhá šecky zemiaky zo záhrady. Gustávovi sa nempáči, ale keďže je pod papučou, nemóže moc proti Arabeske brojiť. Melón tiež zúfalý, lebo Akvabela želá, aby rozviedol s Emese. Gustovi prikazuje, aby postavil velký plot, lebo nechce mať s tými bláznami nič spoločné. Rovnaký situáció aj u Gyönyörűovcov. Tünde veľmi nasratá na Arabela a nedovolí Emese ísť za Melónom. Chce pomstiť tak, že obvolá všetkých klientov akože je Androméda a prizná, že pri veštení podvádza. A že vráti peniaze.

Lacko sa potajomníku stretáva s Gustom, lebo obom maželky zakázali stretávať. Sa. V najvyššom utajení stretávajú v garáži a rozbiehajú akció Valkýra. Chcú vymyslieť plán, aby Emese otehotnela. Lacko ide po radu k somsédovi. K Antigone prichádza nazúrený klient a chce naspäť všetky peniaze. Veštica bráni, že nech vraj dokáže podvodníka. On dokáže a Arabeska zúfalá, že dójdu aj ďalší a budú chcieť peniaze. Lajoš pripravuje podmienky, aby Emese s Melóm mohli romantikuš stretnúť u somséda na záhrade. Škoda len, že Melón akýsi nemchápavý a ešte k tomu mu do spacáku padne Šárka ...

Alabame sa podarilo zhypntotizovať nespokojných klientov. Lenže nemidú zobudiť. Tak chce, aby Tünde dala do poriadku. Aj mandelinky, ktoré lezú do bazéna. Situáció prekvapivo rozrieši energicky veľmi Gusto. Operácia valkýra pokračuje v Lajošovej garáži, medzitým Andromeda s Tünde opäť skočia do vlasov. Preruší požiarny alarm – v Lajošovej garáži začalo horieť!

Epizódy