VýbavičkaE10

0 zhliadnutí
Pridané: 11.05.2009

VÝBAVIČKA

Lacko opravovník volkmen, ale stále robiť hyba, spieva odzadu. Tunde verí, že opraviť, lebo najlepší kutil na svete, Lajos…

VÝBAVIČKA

Lacko opravovník volkmen, ale stále robiť hyba, spieva odzadu. Tunde verí, že opraviť, lebo najlepší kutil na svete, Lajos domnienka, že nafetovaná. Lenže ona dúfa, že rozbežník firma na oprava. Potrebovať euro, lebo Emese musí kúpiť výbavička. Lenže dohoda so somséd nič platná, ľudia dávajú do zvonkovník málo centuš. Emese na pohlavník vyšetrenie, že bude hlapec, nem kičiláňka. Tak teda ružová výbavička kúpiť a bábikuš. Emese zdôverí aj Melón, že musela vymyslieť vyšetrovník pred rodičmi. Tak aj Melón musí povedať rodičom, že bude hlapec.

Anabela problém, klient dala hypnotikuš a nemvie zobudiť. Klient iba sem –tam prebudí na nejaký slovník, reakcijó. Narhne – Gusto zobudí klient, Anabela s Tunde na nákupy výbavička. Melón prezradí mama pohlvník. Bude dievča.

Lajos chce osláviť so somsédom chlapca,  ale nemóže, lebo nemá otvarák na víno. Ale vie, aké bude mať meno. Nem Goliás Goliáš, lebo hovadina podľa Lacikám. Aj keď dvojitý Butrus Butrus Gálí,ale radšej David Goliáš. Že budú volať podľa toho, ako vyrastie. Ide teda pre štoplcíger k Anabela. Melón pritom pozerať údajne Nemocnikuš na omkraji mesto.

Lajos rovno s Anabela a Gusto dohodnúť, kto čo kúpiť pre syn Emese, aby nembol chaos. Anabela chce dať 1000 euro, ale Lajos nemá peniaze. Chce teda kutilovať. Vyťahovač soplíkov, fungíruje ako malý kompresor.

Lajos mať aj nápad. Peniaze zo zvonkovník dať do stávkuš kancelário. Tipnúť maďarský ligó. Lenže prúser mať aj Gustáv. Minúť Anabela peniaze na výbavička. Lajos utekať k somséd, chce tipovať od suseda a aby pánbožko zariadil výsledky. Uavrú teda stávku.

Emese zistí, že jej rodičia aj Melón rodičia hcú ísť do mesta minúť 2000 euro na výbavička. Lajos vyhral stávka, sosméd dobre tipoval. Nakoniec ale dohodnú na nedobrom delení euro. Útočí chudobníkom, že cez somséda prehovoril Boh. Na budúci týždeň že bude výherník jeho.

Anabela na návštevník Tunde, myslí, že on ukradol jej peniaze na výbavička, ale naznačil Melón. Gustáv nakoniec prizná, že kšeftoval s počítače a peniaze sú späť. Lacko ešte kúpil aj nový štoplcíger Anabela, lebo starý zlomil. Hlboko urazený, má zraňovník a bojí, že dlho bude hojiť.

Hypnotikuš klient stále u Anabela v obývačke spať, obidve rodiny stretnúť, aby ukázali, čo nakúpiť. Každá rodina mala minúť 1000 euro, Anabela minúť 1200,a Lacko urobiť špeciálnuš darček. Emese prekvapkaná, Melón nempovedal, že kičibaba nebude. Ale Lajos má vyťahovačka na soplík, odskúša na hypnotikuš klient.

Epizódy