PlotE8

0 zhliadnutí
Pridané: 27.04.2009

PLOT

Tunde mať sklamaná, doniesť jahodový tortuš somsédovi, lebo u nich dom nikto nemhce jesť. Ide teraz skúsiť čokoládový, tak…

PLOT

Tunde mať sklamaná, doniesť jahodový tortuš somsédovi, lebo u nich dom nikto nemhce jesť. Ide teraz skúsiť čokoládový, tak musela jahodová dať preč. A možno bude skúsiť aj banánovníková.

Lacko chce dohoda s Anabela a Gustáv. Marhule cez plot, čo odvisli, že budú jeho. Emese mať tiež problém. Potrebuje Maďar kroj, erotikuš časopis a barackpálinku, ktorú ale Lacko už nemmať. Melón bez toho nemsexovník. Lajos nemzdá. Sex iba, ak hcú dieťa a nehce uveriť, že Emese nemvzrušivé pre Melón. Musí ale byť póst, lebo barackpálinka nem. Somséd mať brušný problémuš. Ale Lacko sa nehce dať, ani len barackpálinka Šárke ohutnať. Že to len pitie pre hlapov.

Anabela veštníkuje klientovi. Všetko má nehať na manželka, špeciálny termín aj povie. Vysvetlí Gustáv, že vtedy klient výplata a správny marketing hovorí, že manželka zaplatí viac ako klient. „Ty čo hľadáš?“, pýta Anabela Gustáva. Potrebuje katastrálny mapa. Ale mapa záhrobia z Anabelina veštiareň. To je to isté. Podľa nej ale Lacko má menší pozmeňovník.

Somsédovi móže pomócť len barackpálinka. A Lajosovi zasé somésd. Nempáči sa sexovník Emese a Melón, že to bez cieľovník mať dieťa nemajú robiť. Ale somséd má iný názor. Ale to len zámienka Lajosa, nemá totiž barackpálinka pre Melón. Lajos chce riešiť aj problém s Gustáv. Len zase problém. Lajos chce marhule, Gustáv pozemník.

Anabela pomáha klientka. Jej manžel bol riaditeľ banky a teraz na druhom svete lesný robotníkuš. Drží rekord v počte vyrúbaníkových stromov. Klientka Kolovrátková uteká dom- dom, Tunde robiť poplahovník na dvor. Trafila Gustáv, lebo zhodiť plot, rúbať aj marhulové stromy. Veľká hádka, marhula, strom, aj plot patriť Anabela, alebo Tunde. Lajos tiež nemverí, že dohoda s Gustávom neplatníková. Lajos hrdý na manželkó, ale možno nem jeden impotent v rodine, ale dva. Lajos mať ale historikuš dokument.

Poradiť by mohol aj na slížkovitý pozemník. Kúpiť sliepky, kozy, zajace, kohúť. Gustáv vie, že dedina oni z meste nepreščať! Treba teda iný plán. Možno spoločný pozemok!

Epizódy