MilenkaE7

0 zhliadnutí
Pridané: 20.04.2009

Milenka

Rýchlovravná kanvica sa pokazila Tunde v ruke. Nemóže ani nová kúpiť, lebo šecky finančníkova zásoba fuč. Núti teda Lajos…

Milenka

Rýchlovravná kanvica sa pokazila Tunde v ruke. Nemóže ani nová kúpiť, lebo šecky finančníkova zásoba fuč. Núti teda Lajos nájsť robota. Alebo má ísť ona umývať okná na pumpa?

Lajos ďalší nešťastník. Attila zožrať zásnubníkový prsteň. Ide teda pre rada k somséd a či nemá nejaký robota pre neho? Oblečie aj nová košeľa. Tunde teda podozrieva, že Lajos má v dedina milovník. Celý deň pomotaný, lebo Gustáv zase zobrať kamión pre Turkov, ktorý mal byť pre Vietnamcov. Chce teda poradovník od Anabela. Uložiť chce u Lajos v garáž, nová kolekcia pre Paríž Hilton.

Lajos aj s Attilom a plienkou sa radia u somséda o robote, musí dať pozor na zásnubníkový prsteň, keby Attila chcel robiť hromádku. Lajos chce robiť miništrant, alebo kosiť, ale somséd musí platiť, lebo je kríza. Stačí 10 % zo zvonkovník a 19 % daň, lebo kríza a Lajos platca DPH. Ale somséd má iný kšeft pre Lajos, ísť do Senca pre mladý blondína.

K Anabela prišla návšteva, vyveštiť, či ona nájsť nejakého muža. Ževraj zakrátko, v tom uvidí Lajos, tak myslí, že on ten pravý muž. Ale Lajos ponáhľa do Senica aj  keď Tunde povedať, že musí kúpiť filtruš do kosačka pre somséd, aby mohol kosiť.

Tunde ísť do garáž skontrolovať, či Lajos nemklamal. Jej sa zdať, že filtruš ešte v garážovník byť. Náhodou stretne Gustáv. Objaví tiež šaty Paríž Hilton. Lajos priviesť mladá blondínka zo Senec a Anabela to povedať Tunde. Vyzerá ako Paríž Hilton. Tunde už od rána mala povedomie, že Lajos je neverník. Teraz chce ako rada od Anabela pomstiť. Milovník, alebo fackanica u somséda?

Mladá blondínka prezradí, že ona somséd dcéra. Podobá podľa Lajosa na Paris Hilton. Najväčší prekvapník. Prísť Tunde k somsédovi. Už teda vie, pre koho šaty v garáži, ale Lajos nemchápe.

Šárka nemvedela, že Lajos mať manželka Tunde. Nemá totiž zásnubníkový prsteň. Tunde vymrobí krátky proces. Lajos dilema. Musí povedať pravda, rozviesť, alebo vymyslieť ďalší klamstvo? Teda somsédova milenka. Len stále šaty Paríž Hilton majiteľ nemznámy. Musia odhaliť. Ale Borisko (malý somséd) narobí znova guláš. Chce vidno Ibolya. A odklopí posteľník v Lajos garáž.

Gustáv vysvetľuje kšeft so šatami Anabela, keď počuje aj Lajos. Už hápe, kde zobrali šaty. Hce 30 % zisk. Nakoniec dohodne menej. Príde kúpiť Krasňanský s Pipina. Tunde stále nemhápe, kde zobrali šaty a Ibolya. Preto ich postrihať aj Ibolya. Gustáv mať teda problém. Krasňanský franforcovitý šaty nemkúpi. Ale odvďačí mu. Nohy do betónu.

Epizódy