HadE6

0 zhliadnutí
Pridané: 06.04.2009

Had

Od Lajoš a Tunde všetci už odísť, ale Áron zábudlivosť stále zostať. Pritom stále plieskavica Tunde po riť, všetko aj z lamdnička…

Had

Od Lajoš a Tunde všetci už odísť, ale Áron zábudlivosť stále zostať. Pritom stále plieskavica Tunde po riť, všetko aj z lamdnička vyjesť. Problém vymzisťovala aj Anabela. Had v ich dom. Čo teraz dôležituš? Had, alebo Áron? Problém aj Emese. Had móže zjesť škrečko Pufík.

Lacko uteká pre poradovník k somséd. Hada chce ako krucifix a svätová voda zavraždiť. Musia ale traja účinkovať. Aj s pohľadom Anabela pripojiť hcú. Jurko a Gustáv už vyvražďujú, Lajos uteká pomáhať. Má plánovník. Tehla, krucifix, svätová voda.

Ďalší problémos. Emese svätová voda vypila. Gustáv chce poradiť s hadom so vzduchovka. Trafil ale Melón, užovník ušla, a ten mu sekol nóž do čela. Lacko prísť s novým tajným plán. Všetci traja spolu zmija likviduš!

Svätová voda, teda minerálka v striekačka, lebo Emese vypila,  Lajos had hypnotizúruš, Gustáv mať krucifix, a Melón bude cihla z kostola do užovník hlava trafoval. Musí ale byť dobrá hypnotikuš.

Anabela teda vyložiť karty, ako celý prípad dopadne. Medzitým ale uviaznuť Áron na vozík k Attila, aby otca vyvenčoval. Dole kopcom ľachko, Áron zastaví v krčme, horšie byť hore kopcom, lebo Attila malý pes. Ale Áron zaseknúť deka do sanitka nárazník, tak vytiahla hore domov.

Anabela cítiť problém. Tunde zavolá Lajos, že musí teda ísť domov. Melón nalaká, hodí cihla a trafí na prvý krát do hlavy.  Úder odhodiť Lajos a krížikom zapichne Gustáv do nosa. A voda streknúť Melón do tvár.

Prísť k Lajos a Tunde čašník pre peniaze. Ale Lajos nemdá, lebo bývať na kopec, že 18%-ný kopec, tak Áron na vozík nemohol predsa ujsť dom bez zaplátovník.

Hlapi tvrdia, že had veľký, aj somséd podľa knihovníkuš potvrdí. Bude veľká had – anakonda. Bývať blízko voda, teda určite anakonda. Nový Lajos plán – tehla, tehla, tehla a kamera, aby bol dókazníkový materiáluš.

Kaplán ale prísť, že Lajos kradne tehla z kostola. Áron chce objednať pivo, borovička. Stále myslieť, že je ešte v krčma. Anabela už hlapom nedôverník. Hce veterníka. Gustáv navrhne, že slzný plyn Anakonde strčia do očí. Keď prísť ale hlapi k Anebela domov, tak zistiť, že nem Anakonda, ale plyn uniká.

Ale teraz treba ešte Pufík zahrániť.

Epizódy