CelibátE4

0 zhliadnutí
Pridané: 23.03.2009

Celibát

Lacikám s Tünde vytočení, lebo Anabela furt len v kúpelni a míňa šecku teplú vodu. Lajoš nasratý, lebo smrdí. Začnú kuť…

Celibát

Lacikám s Tünde vytočení, lebo Anabela furt len v kúpelni a míňa šecku teplú vodu. Lajoš nasratý, lebo smrdí. Začnú kuť stratégió, ako sa Anabely zbaviť. Najlepšie by asi bolo, keby ju oženili. Ale kto by ju chcel. Lacka napadne, že somséd by aj mohol. Tünde oponuje, že somséd kňaz. Lacko problém nevidí, šak somséd na dôchodku, tak by podla neho aj mohol. Somséd je z návrhu paf, vysvetluje, že on musí žiť v celibáte až do smrti. Navyše sa mu Anabela ale vóbec nemlúbi.

Lacikám musí vymyslieť plán Bé, ale rozčúli, keď zistí, že Anabela minula 463 litrov vody. Rozhodne teda, že ide osprchovať do domu Anabely. Skončí s popáleným ksichtom a bez fúzov, lebo pomačkal zlé gombíky na paneli a obarila ho horúca para.Dostane však geniáliš myšlienka, že Anabelu by mohli dať dokopy s jej bývalým. Anabela medzitým zvádza somséda oblečená v maďarskom kroji. Nemvíde to, somséd ju vyšváca prútom.

Lajoš sa snaží spracovať Anabelinho exnutého manžela Gustáva. Vraj ho Antigona stále lúbi. Gustáv nemverí, nechce Anabelu, lebo míňa vela vody. Vraj niekedy aj 463 litrov na kúpeľ. Lacikám sa nemvzdáva, vymýšla, že Anabela furt na neho myslí, že si kuká svadobný fotky. Chce zorganizovať romatikuš večera pre Gustáva a ňu. Medzitým Tünde presvedčuje Anabelu, že by mala znova spojiť s bývalým. Tünde tak rozlútostí, keď zistí, že Anabela rozviedla pre presne tie isté veci, aké u nich doma na dennom poriadku. Lacikám nigdy nempochváli, furt sa hádajú, chodí s kamarátmi do krčmy. Tünde uvažuje, že aj ona rozvedie.

Gustáv prichádza s kyticom ruží. Šecko dopadne výborne. Alebo nem?

Epizódy