VešticaE3

0 zhliadnutí
Pridané: 16.03.2009

Veštica

Tünde nervózna, lebo nemtuší, de zmizli šecky taniere. Lacko chce volať agenta Máldra, lebo si robí srandu, že taniere…

Veštica

Tünde nervózna, lebo nemtuší, de zmizli šecky taniere. Lacko chce volať agenta Máldra, lebo si robí srandu, že taniere uleteli. Pôvodníkom je Anabaela, ktorá za týždeň zreorganizovala celú kuchyňu a nikto nemvie, kde čo je. Tünde rozčúlený a chce Anabelu vyhodiť, nempáči sa jej tiež, že za ňou chodia všelijaký chlapi a ona s nimi zatvára v izbe. Keď dójde ďalší muž, a povie, že velice potrebuje Anabeline služby, Gyönyörűovci začínajú podozrievaví. Napadne ich, že Anabela robí sex za peniaze!

Lajos ide s podozrením k somsédovi a taktne mu vyklopí, že Anabela je ... šak viete. Somséd neverí, Lacko hu núti, aby ju obrátil na správny cesta. Somséd mu teda radí, aby povolal políciu.Lackó somsédovi prislubuje, že mu opraví bicykel, ak on na oplatníka pohovorí s Anabelou.

Ako ukáže, Anabela nem prostitútka, ale veštica. Chlapi k nej chodia pre veštby, aj tento by rád vedel, či ho manželka na liečení podvádza. Trochu podbvádza aj Anabela, lebo manželko pozná a hneď jej volá, čo vyveštila jej starému. Tünde počúva za dverami a z konverzáció pri platení sa len utvrdí, že Anabela naozaj ... to.

Tünde rozhodne radikáliš riešiť. Rozpráva s Anabelou, tá ju dokonca nahovára, aby k nej pridala. Tünde velice pobúrená, šak je vydatá, veriaca žena! Anabela chce prehovoriť s Lajošom, chce mu ukázať veštenie. Na to potrebuje jeho chlpy. Keď vytrháva z jeho hrude, uvidí ich Tünde. Nemdorozumenie vysvetlí až pri večeri Melón. Lacko chce, aby Anabela volačo vyveštila. V guli zbadá, ako sa somséd nabúra na bicykli.

Epizódy