Kutyil s.r.o. 17E17

0 zhliadnutí
Pridané: 22.12.2008

Ako všade inde, aj u Gyönyörü je vianočný štreš.  Tünde (Viki Ráková) mať migrénuš, Emese (Michaela Szoczová) vreščať, že nemmóžu kapra zabiť a…

Ako všade inde, aj u Gyönyörü je vianočný štreš.  Tünde (Viki Ráková) mať migrénuš, Emese (Michaela Szoczová) vreščať, že nemmóžu kapra zabiť a jedličkuš, ktorá hce Lajos (Andy Kraus) zdobiť vo večerný šou, má už za sebou svoje dni. Navyše, Tünde rozdala vianočný ozdobníky.

U Gyönyörü vládne klasikuš predvianočný štreš. Keď Emese (Michaela Szoczová) zistí, že Lajos (Andy Kraus) išiel kapra kúpiť, je zúfalníková. Tünde (Viki Ráková) mať migrénuš, veľa práce a tiež ešte aj dozvedieť, že dcéra nakúpiť taký darček pre Lajoš ako ona – holiaci strojček. Lajos prísť dom v dobrý nálada – mať stromček aj kapruš. Stromček síce mierne opadanuš, ale Lajos z toho nemrobí nič. Plný energia chce zabiť ryba. Tünde je naštvaná, urobili kompromiš, že bude malý umelohmotníkový ministromček. Emese chce silou-mocou ryba zahrániť. Lajos poháda s Tünde, lebo všetky vianočné ozdobníky dať harita a on chce v šouka ukázať ozdoba stromčeka.

Na generálka je vianočný náladovník. Lajos dať Považanovi (Branislav Bystriansky) darček, ale jemu nič nedať. Lajos navonok povzniesť. Hce  dohodnúť na večerný program. Juraj navrhnúť zabíjať ryba. Lajos chce jeho téma. Producent shváli téma stromček, kapor nembude, lebo mať sponzor – filé výrobník. Lajos hneď má aj slogáň. A keďže Vianoce, premôže seba a Považan pozvať k nemu domov, lebo mal byť samotníkuš doma na Štedrý večer.

Radostníkový Lajos prísť dom aj s tromi balíček filé, čo dostať sponzoring za slogáň.  Tünde rovnaký reagovník ako Považan – mal pýtať aspoň stotisíc. Nempoteší ju, že u nich bude  Považan večer. Lajos ale nemdá seba. Emese nakoniec dohodnúť s ním, že kapor Willy nemzabiť.

Potom ísť k somsédovi Kohoutkovi nie len s darčekovníkom, ale aj opadnutý jedlička. Chce, aby pomohol vyrobiť vianočný stromčekuš na večerný šou.

Epizódy