Kutyil s.r.o. 16E16

0 zhliadnutí
Pridané: 15.12.2008

Lajos (Andy Kraus) rozhodnúť, že vo večerný šou predviesť výrobník keramický vec na hrnčiarsky kruhovník. Nem ale má potrebný šikovník, a potom…

Lajos (Andy Kraus) rozhodnúť, že vo večerný šou predviesť výrobník keramický vec na hrnčiarsky kruhovník. Nem ale má potrebný šikovník, a potom napadnúť, že kruhovník pomženie mixér motor, problém teda prísť.

Lajos (Andy Kraus) rád by vytočníkoval na hrčiarsky kruhovník, ale nemdá sa mu a špinavuš celý kuhyňa. Je teda úplne jasný, čo chce na večerníkový šou robiť. Tünde (Viki Ráková) nemhápe –  hlinu pripraviť, lebo hcela hus piecť v hlinenuš krusta.  Lajos prísť znova k okružníku, Tünde byť v dobrý nálada z jeho nempodarky. Lajosovi telefonuš Považan (Branislav Bystriansky), ktorý chce umkázať znovu fujara. Ale Lajos je proti. Tünde pozerať, ako okružník pripojený na elektromotor.

Na generálkuš  dá Považanovi čudník z hlina ako darček.  Jurajovi vysvetliť, že bude na okružníku vytáčať a Juraj mu hrať na fujara. Považan ale nemhce  – hcel divákov učiť ľudový remeslá, ako vyrezníkovanie. Producent nakoniec šúhlasí, Juraj bude píšťala vyrezať a Lajos vytočníkuje popolníkuš. Dokonca už majú obaja aj slogáňy pripravené.

Po generálkuš imde zničovený Lajos dom. Tünde čistí hus. Ironikuš chce vedieť, ako páčili darčeky. Potom chce, aby imšiel na Vianoca potravinuš a darčekuš namkúpiť, lebo nemá žiadny robota.  Lajos  podozrivo obmotá okolo mixér, Tünde nemverí, že hce mliečny shake. Tünde nekompromiš a chce, aby urobil nákupník.

Hádka rásť, Tünde potom odísť z kuhyňa, Lajos pokračovať experimentuš s mixér. Emese (Michaela Szoczová) vyrušiť s oznamníkom, že večer prísť s nový frajeruš.  Chrcho mať jeden zlozvykuš – fajčiť. Lajos napokon súhlasiť a spustiť mixér. Hlina lieta po celej kuhyni.

Nešťastný Lajos sa ide, ako vždy, vyžalovať susedovi Kohoutkovi.

Epizódy