Kutyil s.r.o. 15E15

0 zhliadnutí
Pridané: 08.12.2008

Aj keď Lajos (Andy Kraus) nemhce, zaseky musí pre Emese dom Mikuláš robiť. Tak prísť jemu nápadoš, že vo večerný šou budú s Považanom (Branislav…

Aj keď Lajos (Andy Kraus) nemhce, zaseky musí pre Emese dom Mikuláš robiť. Tak prísť jemu nápadoš, že vo večerný šou budú s Považanom (Branislav Bystriansky) maska Mikulášnika robiť.  Lajos má ale problémuš – kostým minulý rok roztrhnúť pes. Tak musí prísť nový ideuš...

Tünde (Viki Ráková)s Lajosom (Andy Kraus) pripraviť akurát raňajka. Tünde chce, aby Lajos znova urobiť Mikuláš. Lajos nemhce, Emese (Michaela Szoczová) má už prišla dospelosť, má už osemnástnik. Šokovať, keď Emese zase požadovať, aby urobil Mikulášnika. Nový frajeruš byť čert.  Lajos chce obliecť kostým, či mu stále byť dobrý, ale prizabudol, že minulý rok mu pes roztrhnúť.

Na generálny šou povie, aby  oni urobiť Mikuláš maska.  Aj sa mu podariť prehovorí režiséra i Juraj Považan (Branislav Bystriansky), malá byť ale výmena – Považan bude Mikuláš maska mať, Ibolya anjelikuš a Lajos v Kiss skupina kostýme čert byť. Juraj chce doniesť kostýmuš, ale Lajos má.

Doma chystať výstavníkuš príprava na Mikuláš. Ale zase prísť nerv, že Lajos nempožičal kostým od kostymérskych báb.  Lajos hce, aby do večerný šou ušiť kostýmuš od ženy, ale nemať doma žiadny červený látka. Tak ísť za somsédom, možno pomôže. Lajos chce večer na šou aj malý Fazekaš, ale Tünde nemhce dovoliť. Napokon urobia komrpomiš – Lajos poskytne PIN kód ku karte, aby mohla čižmu kúpiť a malý Fazekaš tak móže na Mikuláš šou.

U somséda Kohoutka (Ladislav Potměšil) ďalší jazyk problémuš, Lajos nemvie, čo byť  „neviestka“, ale napokon pochopí. Kohoutek jemu povie príbehuš o sv. Mikuláš, ktorý Lajos pochopí, ako chce.  Pýta červený kus látka, ale ani somséd nemmá. Dostane ale červený farbuš na vajíčka, dať vo vody a farbiť plachta. Tak móže urobiť Mikuláš kostýmuš.

Epizódy