Kutyil s.r.o. 13E13

0 zhliadnutí
Pridané: 24.11.2008

Ráno sa u Gyönyörüovcov začína riádnymi zmetkami – Tünde (Viki Ráková) balí veci na lyžovačka. Horšié však je, že Lajosovi (Andy Kraus) zbalila…

Ráno sa u Gyönyörüovcov začína riádnymi zmetkami – Tünde (Viki Ráková) balí veci na lyžovačka. Horšié však je, že Lajosovi (Andy Kraus) zbalila nem len zubná kefka, ale aj spodný bielizeň. A z pyžama v noci nem vyzliekla len Lajosa, ale aj Emese. Dokonca je prázdny aj ladnička, ktorej obsah nachádza v ďalšom kufri.

Lyžovačka prenasleduje Lajosa aj na skúške, kde je pódiúm zavalený lyžami. Dnešným tématom totiž viazanie, brúsenie hrán a voskovanie, a tak celý štáb priniesol lyže. Považan (Branislav Bystriansky) jeho prehovára, aby po prográme s lyžami pomohol, veď im zaplatia, a odchod na lyžovačka o kúsok odložil.

Po návrate domóv Tünde akurát zatvára ďalší kufor. Lajos zistí, že zbalila už aj zvyšok jedla, a tak zostane o hlade. Emese vyjednáva, že či by z nimi nem mohol ísť aj jej ďalší najnovší frajer. Lajos račej zdrhne k somsédovi Kohoutkovi (Ladislav Potměšil), ktorý práve pripravil chutný vačora. Lajos pri pohľade na neho priám slintá.

Kohoutek zaujíma, že či nem majú doma kríza, keď oknom liétajú kufre. Lajos snaží všecko vysvetliť. Somsédovi sľúbi, že po prográme mu prinesie jeho bežky kompletne zrenovované. Dokonca prezradí aj szlogáň k dnešnýmu tématu – Ak hceš dobre namazať, spoľahni na nás...

Epizódy