Kutyil s.r.o. 12E12

0 zhliadnutí
Pridané: 17.11.2008

Lajos (Andy Kraus) od rána raduje ako malý dieťa – kávny mat funguje, lebo urobil nový zapínač na čas. Ale rozbuntoší celý rodina, zabudol pritom…

Lajos (Andy Kraus) od rána raduje ako malý dieťa – kávny mat funguje, lebo urobil nový zapínač na čas. Ale rozbuntoší celý rodina, zabudol pritom aj káva nasypať. Včasný spínač chce aj na iný spotrebiče. Tünde (Viki Ráková) ho okamžite zamrazí, nech radšej myslí na slogáň. On zase chce pomóc od Emese (Michaela Szoczová).

Lajos príde neskorý na skúšku,  Považan (Branislav Bystriansky) už mu nervy tečú. Lajos má aj slogáň, ale Juraj má vyzliekač na ženský telo z diaľky.  Lajos ale umpozorňuje, že bud v temlevízore skôr ako o 22- hej, tak musia bez stríptinových scénušov.

Presadí svoj včasný spínač, len nevie, kde namontovať , na aký zariadenie. Juraj indikuje skvelý ideuš – spláhnujuce záhody. To ale Lajosovi nempáči, Juraj tak namvrhne, že teda len na záhodovú dosku. Režisér (PETER ŠIMUN) upozorný, že nemóžu, lebo bude skorí hodinuš.  

Doma tiež zlý atmosféruš pre Lajosa, všetko špinnavuš, umývací drezing, bordelusš v smetní košík.. Tünde nemmá čas, lebo oni memmajú čas na ňu. Lajos zase vyperlil, že že objedná gazdinuš. Emese zase dovezie noví frajeruš, tak aj Lajosovi vytekajú nervi. Chce, aby mu pomohol somséd , ide ku Kohoutkovi (Ladislav Potměšil).

Epizódy