Kutyil s.r.o. 11E11

0 zhliadnutí
Pridané: 10.11.2008

Tünde (Viki Ráková) rozčuľuje, že Lajos (Andy Kraus) má reláció pre domových kutyilov, ale doma nič nem funguje – dvierka z kuchynského linka…

Tünde (Viki Ráková) rozčuľuje, že Lajos (Andy Kraus) má reláció pre domových kutyilov, ale doma nič nem funguje – dvierka z kuchynského linka zostanú jej v jednej ruka, druhou usiluje zachrániť padajúci taniére. Lajos jej síce pomáha, ale nem presne tak, ako predstavovala a kuhyňa je pluná črepof.

Lajos jej chce predviesť, že je šikovný, ale opetovný montáž dviérok končí ich novým pádom. A tak dostane spásny myšlienka – treba nový linka. Keď manželka spýta za čo ju kúpia, nem chce mu veriť, že svoje honoráre takmer celé minie na náhrady škód a svoje pijanské úlety.

V domácnosti rozpadajú aj ďalšie vecičky, Lajos navruhne, aby vzali póžičku. Veď z Považanom (Branislav Bystriansky) chystajú na výroba lukratívnej reklama. V tom okamihu prinesie listár dóležitý list – testament strýka Ištvána, po ktorom má Lajos zdediť milión dvestotisíc austrálskych dolárof.

Na skúška dozvié, že reklamu má robiť iba Považan, ale ako čerstvého milionára ho to nem rozhádže. Lajos rozhadzuje peniáze ako pominutý, nikto tomu nem rozumie. Dokonca odmietne prísť večer nakrúcať, pretože pripraví pre konkurenčný televízió svoj vlastný šou.

Doma ho však čaká veľmi nepríjemný prekvapenie, ktoré jeho sny brutálne zruší...

Epizódy