Kutyil s.r.o. 9E9

0 zhliadnutí
Pridané: 27.10.2008

Lajosovi (Andy Kraus) sa podarí presvedčiť režiséros, aby večerný showka  bol podľa jeho témuš – príprava fašírky. Horšiem ale, že ránom rozbil…

Lajosovi (Andy Kraus) sa podarí presvedčiť režiséros, aby večerný showka  bol podľa jeho témuš – príprava fašírky. Horšiem ale, že ránom rozbil kuchynskoš okno a okno na autos, tiež musí do Šamorínuš zobrať pozostatkuš Tündinho psa, aby mohla pochovať na záhrade. Dnes je em veľa robotuš...

Lajos (Andy Kraus) od rána nacvičuje večerný fintuš. Ako vykrúti francúzskym kľúčom, vyletí mu z ruky a rozbije oknuš a ešte aj preruší nemdobrý Tünde (Viki Ráková) spánok.  Robí blbosti, a pritom má myslieť slogáň na večer. Pritom ešte sviatok dušičky a tak Tünde chce truhličku s pozastatkamy Bélu, jej hafíka, lebo by chcela dom emzeme uložiť. Ale Lajos má veľa roboty, nemchce sa mu.

Emese (Michaela Szoczová) bola utekať, chce zdravotný sťýl. Na večerný šov hce  Juraj Považan (Branislav Bystriansky) výrobiť kahancuš na dušičkový sviatok. A ešte aj s nemhasnúcim ohňom, lebo plnofikuš prípojka.  Lajos ale nemchce. Ževraj zafúka, vietor zahasne a plyn narobí šarapatu. Považan má ideuš –  bezpečnostný cvačka. Ale Lajos vyhrá. Budú fašírkovačky.

U Gyönyörüovcov prišiel nový námpadník Emese. Vegetariuš Servác. Lajos ho vymšetruje. Servác hovorí, že nemkonzumuje mäso, Lajosovi ale nejde nam rozumuš. Tünde Lajosa pošle preč od Serváca, že má zalepiť sklo do okna.  Pred odchodom povie, že večer varí on. Lajos bude mať pochutina – karbonátnik ako fašírkuš. Emese uprosí Serváca, aby dal svoju obetu.

Epizódy