Kutyil s.r.o. 8E8

0 zhliadnutí
Pridané: 20.10.2008

Lajos (Andy Kraus) riadne sebe zavaril, keď poskytol rozchovor bulvárovi a dal nafotiť s Ibolyou (ZUZANA BORÍKOVÁ) v háklivých pózach. Tünde (Viki…

Lajos (Andy Kraus) riadne sebe zavaril, keď poskytol rozchovor bulvárovi a dal nafotiť s Ibolyou (ZUZANA BORÍKOVÁ) v háklivých pózach. Tünde (Viki Ráková) ho vyhodí z domova a Lajos je na dne. Dokonca je ochrozené i vysiélanié...Lajosovi (Andy Kraus) vóbec nem dochádza, že fotkami s Ibolyou (ZUZANA BORÍKOVÁ) a hlavne článkom zobudil žiárlivosť svojej manželka. K Tünde (Viki Ráková) tiéž pridá Emese (Michaela Szoczová). A príchod poštára, ktorý kladie Lajosovi nem miestne otázky, tomu nasadí koruna. Tünde vyhodí Lajosa z domu.

Zničený Lajos prichádza na večerný generálka. Prosí Považana (Branislav Bystriansky), že aby zašiel za jeho manželka a všetko vysvetlil. A z tejto jeho situáció vyvstane aj témat na večerný šou – jako prežiť, keď žena chlapa vyhodí z domova. Považan toho hneď tvorivo chytá – muž potrebuje päť P – predlžovák, prípojka na anténu, plynový varič, plochý obrazovka a pivo. Lajos je ustavične v depresió. Považan mu síce nem verí, že ho Tünde vyhodila, ale po príchode do Lajosovho domova nájdu jemu zbalený kufor. Snaží naštvanej Tünde všetko vykomunikovať.

Vyhodený Lajos prichádza k somsédovi Kohoutkovi (Ladislav Potměšil) a hce si na jeho záhrade rozložiť svój stan. Spoločnými silami zmontujú zo starý lavóra dokonca satelit. Síce naň nem vedia nič dobre chytiť, ale to im nem prekáža. Horšie je, že Lajosova depresió zotrváva a jakosi sa nem chystá na večerný nakrúcanie.

Epizódy