Kutyil s.r.o. 7E7

0 zhliadnutí
Pridané: 13.10.2008

Lajos (Andy Kraus) od rána pripravuje na večerný vysielanie svojej šou pre domových kutilov. Tento raz v jeho pozornosti ocitli kukučkové hodiny,…

Lajos (Andy Kraus) od rána pripravuje na večerný vysielanie svojej šou pre domových kutilov. Tento raz v jeho pozornosti ocitli kukučkové hodiny, ale nem vie vymyslieť szlogáň. Podobne mu nem darí ani z budíkom, ale úloha od szponzora – čosi s hodinami – treba vyhútať. Keď zistí, že Emesine (Michaela Szoczová) hodiny kukajú o štyri menej ako ukazujú, hneď chce pustiť do opravy. Emese radšej slúbi dobrý szlogáň, len aby dal kukučkám pokoj. Do diskusió pridá aj Tünde (Viki Ráková), ktorá Lajosovi stále pripomína zapotrošený darček k výročníku, ako aj skonfiškované peniáze, ktoré jej podaroval, ale musel s nimi v televízió zaplatiť pokuta.

Na generálka má Lajos aj Juraj (Branislav Bystriansky) predložiť svoj návrh szlogáňu. Vyhráva Jurajov, ktorý navlas podobajúci tomu, čo ráno vravela Emese, ale Lajos ho nechcel, lebo že bol málo invenčný – Kukučkové hodiny, to je základ rodiny. Na generálka sú aj novinári, a preto obaja podla príkazu producenta majú tváriť ako najlepší prijatelia. Otázky Lajosa značne vyčerpujú a celkom ho domotajú. Navyše dá s prsnatou Iboylou aj odfotiť a nem uvedomuje, že Tünde to v novinách iste uvidí.

Lajos v slabej chvílka pozve na vačoru Považana, Ibolyu aj producenta. Doma pustí do „opravy“ Emesiných hodín, čo Tünde zhodnotí ako nem bezpečný krok a vzápätí sa to potvrdí, keď kukučka pristane v hrnci. Lajos ide posťažovať sosédovi Kohoutkovi (Ladislav Potměšil), kde tiéž nem je príliš úspechový pri oprave zavlažovací systému. Kohoutek mu pomáha doriešiť probléma večernýho prográmu o kukučkových hodinách a opäť poradí podľa Biblie. Či to Lajoš pochopí, je otázne.

Epizódy