Kutyil s.r.o. 6E6

0 zhliadnutí
Pridané: 06.10.2008

Emese (Michaela Szoczová) má dilemat – nem vie vybrať medzi dvoma hlapcami, Teodorom a Maximiliánom. Horšie ale je, že Lajos (Andy Kraus) okupuje…

Emese (Michaela Szoczová) má dilemat – nem vie vybrať medzi dvoma hlapcami, Teodorom a Maximiliánom. Horšie ale je, že Lajos (Andy Kraus) okupuje toaletu, a Tünde (Viki Ráková) s Emese trpia.

Lajos tam užíva cigaretka s pálenkom a relaxuje. A tam dostane aj inšpiráció na večerný šou – multifunkčný toaleta pre mužov tri v jednom, kde nem bude chýbať stoják na noviny, minibár a popolník. Myslí, že sa to bude ohromne páčiť aj Považanovi (Branislav Bystriansky). Na generálka rozoberá svoj nápad, ale ustavične mu ruší nový, príliš aktíviuš požiárnik, ktorý nem chce dovoliť, že aby bol pri nakrúcaní opravdový alkohol, pretože ide o horlavý látka. A keď zistí, že Lajos chce tiéž zapáliť cigareta, chce vypojiť elektrikuš prúd. S požiárnika je nem šťastný aj producent, pretože musel vyzliécť pulóver, lebo pri pohybe vznikne jeho trením statický elektrina.

Producent potom svojim účinkujúcim porobí radosť – dostanú obaja odmena za vysoký sledovanosť prográmu. Lajos síce dodnes nem našiel darček pre manželka, ale domóv ide s pätnásťtisíc odmenom a slubuje, že za ne móže niéčo sebe kúpiť.

S Emese problémom – ktorého nápadníka sebe vybrať – Lajos obráti na svoj posledný záchrana, somséda Kohoutka (Ladislav Potměšil). Ich diskusió, ako všdy, dostane absurduš rozmery a skončí to pri Sodome a Gomore. Lajosovi nakoniec podarí vraziť do úla a rozzúrené včelky ho napadnú. S doštípaným tvárom prichádza na večerný nakrúcanie, nem zachránia ho ani maskérky. Lajos však vyhútal geniálne riéšenie.

Epizódy