Žena nikohoE6

0 zhliadnutí
Pridané: 08.07.2014

Rodička umrie tesne po pôrode bez komplikácií. Bola to mladá a zdravá žena a dôvod jej náhleho skonania zostáva pre všetkých záhadou. MUDr. Ludský…

Rodička umrie tesne po pôrode bez komplikácií. Bola to mladá a zdravá žena a dôvod jej náhleho skonania zostáva pre všetkých záhadou. MUDr. Ludský však rýchlo zisťuje, že jej smrť zapríčinili staršie vnútorné zranenia, ktoré sa nápadne ponášajú na dôsledky domáceho násilia. Lenže neexistujú žiadne dôkazy o tom, že bola týraná. Okruh podozrivých zo zodpovednosti za smrť prvorodičky sa dramaticky zvýši po genetických testoch dieťaťa. Ich výsledok naozaj nikto nečakal, hlavne nie pôvodný otec. Ale aj tak najväčším problémom zostáva, kto dostane do opatery novonarodeniatko bez mamy.

Triedna Danielovej dcéry si ho zavolá do školy, ale nie kvôli Simoninmu prospechu alebo správaniu. Má problémy v intímnej sfére, jej telo nevysvetliteľne reaguje na jej partnera a Ludskeho chce požiadať, aby zachránil ich vzťah. Sám Daniel sa však dostáva do problémov vďaka tomu, že si vystrelil z obvodného lekára.

Epizódy